Bike Builders logo - rowery trail i rowery enduro

Jak powstało Bike Builders?

Pomysł na Bike Builders wypłynął naturalnie. Sami wiele razy stawaliśmy przed dylematem, jak kupić rower, który spełnia nasze oczekiwania, mieszcząc się przy tym w założonym budżecie. Zawsze jakoś się udawało, ale poszukiwania „tego jedynego” zajmowały mnóstwo czasu i prowadziły nas w najdziwniejsze miejsca. Oglądaliśmy setki rowerów, odwiedzaliśmy dziesiątki miejscówek, przeglądaliśmy katalogi i zawieraliśmy mnóstwo ciekawych znajomości. W końcu pojawił się pomysł, że nasza wiedza i doświadczenie mogą pomóc innym w znalezieniu wymarzonego sprzętu. Tak narodziło się Bike Builders!

Kim jesteśmy?

Mateusz

Paweł

Ekipa Bike Builders

Jesteśmy grupą zajawkowiczów, którzy postanowili połączyć swoją pasję z pracą. Nie spotkasz nas ubranych w garnitury, bo każdą wolną chwilę spędzamy, brudząc się smarem albo szukając nowych miejscówek. Po górach śmigamy od dziecka, gdy w rowerze liczyła się tylko „liczba przerzutek”. Od tego czasu wiele się zmieniło – powstały nowe technologie i sprzęt uległ ogromnej specjalizacji. Staramy się zawsze być na bieżąco, bo rower to nieodłączna część naszego życia. Dzięki latom spędzonym na jeżdżeniu i dłubaniu przy sprzęcie, wiemy, jak dobrać rower do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się głównie w tych składanych pod konkretną osobę. Szukasz czegoś nietypowego? U nas wszystko jest możliwe!

Nasz garaż

Jesteśmy niezależnym warsztatem – to na pewno! Jeśli budujesz z nami, masz pewność, że Twój rower zostanie zbudowany na wysokiej jakości częściach przez profesjonalnego mechanika rowerowego z naszego warsztatu lub jednego z naszych zaufanych partnerów.

 

 

 

 

 

Ambasadorzy Bike Builders

Nukeproof Mega 275 w akcji | Bike Builders Custom

@maciek_jr

Bike Builders Crew Krzysiek Bednarz @_krzysiek_bednarz_

@_krzysiek_bednarz_

Bike Builders Crew Szymon Bielawa @bielator29

@bielator29