Bike Builders Cutom Machine

Custom bikes -czyli rowery na zamówienie

Szukasz roweru enduro lub trail, który w 100% spełni Twoje oczekiwania? Custom bikes, to rowery na zamówienie, które składane są u nas od podstaw i w twoim budżecie!

Znajdziesz u nas nowe ramy i części topowych marek z najwyższej półki, oczywiście na gwarancji producenta. Zobacz co jest w naszej ofercie i daj wyraz swej kreatywności dobierając własne komponenty i kolory. Twój styl ma znaczenie, a my chętnie pomożemy go wyrazić! Wspólnie z Tobą zbudujemy Twój wymarzony custom bikes od podstaw, z części, które sam wybierzesz w naszym sklepie. W Bike Builders tworzymy rowery na zamówienie dla nawet najbardziej wymagających rowerowych zajawkowiczów.

Pisz na garage@bikebuilders.eu jeśli masz specjalne wymagania. 

Zobaczymy co da się zrobić.

Rowery custom na sprzedaż

Jak to działa?

idea-icon

Przemyśl swoje potrzeby

Tylko jedna osoba wie, jak wygląda Twój rower idealny. Jesteś nią Ty! Zanim zaczniesz składać wymarzony sprzęt, przemyśl swoje potrzeby… i budżet. Pomyśl, na których częściach możesz zaoszczędzić, a które muszą być na pełnym wypasie. Masz wątpliwości? Pytaj!

Projektuj na własnych warunkach

Wiesz już, czego szukasz? Pora na zabawę z konfiguratorem! Możesz w nim łatwo poskładać swój rower, kontrolując przy tym wyznaczony budżet. Wybierz ramę i dobierz do niej widelec, manetki, korbę i wszystkie pozostałe części. Brawo! Twoja wymarzona maszyna właśnie nabrała kształtu!

Zamów i czekaj na kuriera

Rower poskładany i zamówiony, więc zostają już tylko standardowe formalności. Po dokonaniu płatności, zajmiemy się składaniem roweru a Ty otrzymasz od nas informację, kiedy spodziewać się przesyłki. Możesz teraz przebierać nogami w oczekiwaniu na kuriera, ale lepiej przeznaczyć ten czas na szukanie dobrej miejscówki.

Ostatnie projekty