KILKA SŁÓW O NAS

Jak powstało Bike Builders?

Pomysł na Bike Builders wypłynął naturalnie. Sami wiele razy stawaliśmy przed dylematem, jak kupić rower, który spełnia nasze oczekiwania, mieszcząc się przy tym w założonym budżecie. Zawsze jakoś się udawało, ale poszukiwania „tego jedynego” zajmowały mnóstwo czasu i prowadziły nas w najdziwniejsze miejsca. Oglądaliśmy setki rowerów, odwiedzaliśmy dziesiątki miejscówek, przeglądaliśmy katalogi i zawieraliśmy mnóstwo ciekawych znajomości. W końcu pojawił się pomysł, że nasza wiedza i doświadczenie mogą pomóc innym w znalezieniu wymarzonego sprzętu. Tak narodziło się Bike Builders!

Ekipa Bike Builders

Jesteśmy grupą zajawkowiczów, którzy postanowili połączyć swoją pasję z pracą. Nie spotkasz nas ubranych w garnitury, bo każdą wolną chwilę spędzamy, brudząc się smarem albo szukając nowych miejscówek. Po górach śmigamy od dziecka, gdy w rowerze liczyła się tylko „liczba przerzutek”. Od tego czasu wiele się zmieniło – powstały nowe technologie i sprzęt uległ ogromnej specjalizacji. Staramy się zawsze być na bieżąco, bo rower to nieodłączna część naszego życia. Dzięki latom spędzonym na jeżdżeniu i dłubaniu przy sprzęcie, wiemy, jak dobrać rower do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się głównie w tych składanych pod konkretną osobę. Szukasz czegoś nietypowego? U nas wszystko jest możliwe!

Kim jesteśmy?

Pawel Łuczyk

Naczelny Entuazjasta

Plotki głoszą, że jego pierwsze słowo to nie "mama" ani "tata", lecz "rower"! Nic dziwnego, że wybrał karierę w branży rowerowej.
Paweł nie tylko zarządza firmą, ale również aktywnie uczestniczy w życiu rowerowej społeczności.
Jego podejście sprawia, że każdy czuje się częścią dużej rowerowej rodziny.

Roman Wrzeszcz

CEO Smaru

W Bike Builders, krainie rowerowych cudów, gdzie pedały kręcą się niczym tryby zegara, a łańcuchy śpiewają pieśni o wietrze i wolności, mieszka legenda. Legenda o Romaszu Wrzeszczu, Władcy Smaru i Mistrzu Kluczy.
Najlepszy Serwisant na jakiego nas stać 😉
Dun Dun Dunnnnn

Jakub Kajor

IT - Próbowałeś wyłączyć i włączyć?

Jakub nie tylko zarządza naszym działem IT, ale również jest zapalonym rowerzystą. Kiedy nie koduje nowych rozwiązań, można go spotkać na górskich szlakach, gdzie testuje nasze rowery w najtrudniejszych warunkach. Plotki głoszą, że Jakub podczas jazdy na rowerze potrafi jednocześnie debugować kod w myślach.

Nasz garaż

Jesteśmy niezależnym warsztatem – to na pewno! Jeśli budujesz z nami, masz pewność, że Twój rower zostanie zbudowany na wysokiej jakości częściach przez profesjonalnego mechanika rowerowego z naszego warsztatu lub jednego z naszych zaufanych partnerów.

2020
Rok założenia
1358
Ponad zadowolonych klinetów
190
Marek z któymi pracujemy
2
OFFICES
6
Nasz zespół liczy osoby
49
Zbudowanych Customów