Unite Zębatka do rowerów elektrycznych Bosch Gen 4- 34T

Kilka słów o Unite Zębatka do rowerów elektrycznych Bosch Gen 4- 34T

Zębatki Bosch Gen 4 firmy Unite są obrabiane na maszynie CNC z 7075 T6, jednego z najtwardszych dostępnych gatunków aluminium. Połącz to z wysokiej jakości, wykończeniem Cerakote, a mamy zwycięską kombinację, która sprawi, że Twój rower elektryczny będzie wyróżniał się z tłumu.

Duże zużycie występuje na przedniej powierzchni pierścieni łańcuchowych ze względu na ekstremalną linię łańcucha spowodowaną przez ustawienia 1x. Nasz bardzo szeroki naprzemienny profil zębów poprawia zarówno trwałość, jak i retencję przez dłuższy czas. Gdy łańcuchy zaczynają się rozciągać, zaczynają wiązać się w pewnych miejscach; uszkodzenie łańcucha i pierścienia. Nasze tarcze mają specjalnie obrobione wgłębienia, które pomagają zapobiegać tym uszkodzeniom i zwiększają żywotność tarczy i łańcucha. Grip Rings wykorzystują sztywną i lekką konstrukcję, która jest wydajna i zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami kamieni.

Zaprojektowany do ciężkiego użytku na rowerze elektrycznym z czystym wyglądem bez pająków!
Montaż Bosch Gen 4
Dostępne w 34T
Wąski/szeroki profil łańcucha zapobiega spadaniu łańcucha
Szeroki profil zębów dla dodatkowej retencji
Wpuszczone dla lepszego usuwania błota i dłuższej żywotności tarczy łańcucha
Obrabiany CNC z wytrzymałego aluminium 7075-T6
Kompatybilny z napędami Sram Eagle 12
Wykończenie Cerakote dostępne w 10 kolorach.

 345

 345

Kolor
This option is required
24k Gold Blue Titanium Bright Purple Burnt Bronze Camo Green Crushed Silver Dark Cherry Firehouse Red Graphite Black Tequila Sunrise
Clear selection

Inne produkty